Neplatnayvyhazov.cz

Výhody využití služeb společnosti Neplatnyvyhazov.cz

3 hlavní důvody, proč s námi do toho jít:

  • Nic neplatíte.
  • Nic neriskujete.
  • Specializujeme se pouze na financování pracovněprávních sporů a jsme v tom dobří.

Mít co nejlepší právní zastoupení je v případě soudních sporů zásadní, ale kvalitní právní zastoupení je drahé. Při rozhodování o tom, jak právní zastoupení hradit, však máme na výběr ze dvou možností – individuálně si hradit služby advokáta, nebo využít služeb společnosti, která soudní spor kompletně zafinancuje. Takovou společností je i Neplatnyvyhazov.cz. Oproti jiným společnostem přebírajícím rizika a náklady sporů má Neplatnyvyhazov.cz výhodu v tom, že se od začátku specializuje jen na jedinou oblast, a to neplatné výpovědi. Právě díky tomu můžeme nabízet rychlou odezvu, osobní přístup a především léta nenahraditelných zkušeností.

Hlavními aspekty, které odrazují od rozhodnutí vzít si advokáta a bránit se soudně proti neplatné výpovědi, jsou velká finanční náročnost všech právních služeb a riziko neúspěchu v soudním sporu. Kromě nemalých nákladů za advokáta se hradí soudní poplatky a v některých případech vzniknou také další výdaje např. za znalecké posudky, svědečné atp. Při neúspěchu, který nikdy nelze zcela vyloučit, se finanční výdaje většinou ještě zásadně navýší o uhrazení všech nákladů na soudní řízení protistraně.

V případě využití služeb společnosti Neplatnyvyhazov.cz se však žádných nákladů obávat nemusíte. Od začátku do konce, ať věc dopadne jakkoli, skutečně nic neplatíte. V případě úspěšného vyřešení Vašeho sporu totiž tvoří naši odměnu podíl ze získané částky od Vašeho bývalého zaměstnavatele, který si předem transparentně domluvíme. V případě neúspěchu veškeré náklady platíme my. Není tak potřeba mít vyhrazenou finanční rezervu na soudní spor (navíc se lze jen domnívat, na kolik celý soudní proces ve skutečnosti přijde), ale můžete být po celou dobu v klidu, že ze sporu můžete finančně jen získat, nikdy nic ztratit.

Advokáta, který Vás na naše náklady bude zastupovat, si můžete vybrat sami. Pokud o žádném nevíte, máme za léta naší praxe zkušenosti s mnoha advokáty a rádi se o ně podělíme. Bude opět jen na Vás, koho si vyberete. Vždy tak získáte špičkového advokáta na daný případ, skutečného odborníka s mnohaletými zkušenostmi a praxí na pracovněprávní problematiku, který do Vašeho případu vloží maximum svých schopností tak, aby spor dopadl ve Váš prospěch. Jelikož za Vás na sebe přenášíme rizika a náklady vedení sporů o neplatnost rozvázání Vašeho pracovního poměru, je náš zájem stejný – chceme, aby spor dopadl co nejlépe.

Díky využití našich služeb skutečně nic neriskujete, můžete jen získat.

Chcete posoudit vaši výpověď?

CHCI POSOUZENÍ ZDARMA